domio.ma

Perceel van 5Ha met Titel | km 12 Ouarzazateweg

Marrakech
9 778 000 MAD
≈ 905 370 €
200 MAD/m²
Kamers
48890.0
Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit uitgestrekte perceel van 5 hectare, gelegen op slechts 12 km van Marrakech. Deze unieke kans biedt een prachtig uitzicht en een strategische locatie voor uw toekomstige project. Dit perceel is perfect voor investeringen in zowel residentiële als commerciële ontwikkeling. Mis deze kans niet om te investeren in een bloeiende regio.

Marktinzicht

99% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 200 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
18,964 20,188

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
9 778 000 MAD
≈ 905 370 €
Oppervlakte 48890.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03283
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
49 488 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
745 114 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
10 523 114 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-03283
Bekeken 60
Gepubliceerd op 16/02/2026

9 778 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)