domio.ma

Kopen Perceel van 4,75 ha in Assilah

Marrakech
32 400 000 MAD
≈ 3 000 000 €
6 821 053 MAD/m²
Kamers
4.75
Badkamers

Over deze woning

Ontdek deze unieke kans om een prachtig perceel van 4,75 hectare te verwerven in het betoverende Assilah. Deze locatie biedt een ideale mix van natuurlijke schoonheid en toegang tot de kust. Perfect voor zowel investeerders als degenen die hun droomhuis willen bouwen in een van de meest gewilde gebieden van Marokko. Profiteer van de rustige omgeving en de nabijheid van lokale voorzieningen, restaurants en stranden.

Marktinzicht

33688% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 6,821,053 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
18,964 20,188

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
32 400 000 MAD
≈ 3 000 000 €
Oppervlakte 4.75 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-00641
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Assilah, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
163 983 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
2 453 075 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
34 853 075 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00641
Bekeken 56
Gepubliceerd op 14/02/2026

32 400 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)