domio.ma

Grond kopen in Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Grond
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
5 093 MAD/m²

Perceel - Perceel - Skhirat

Rabat

1021.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
2 100 MAD/m²

Perceel - Rabat - Geweldig gelegen

Rabat

2000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
66 397 600 MAD ≈ 6 147 926 €
200 MAD/m²

Grond Te Koop in Rabat

Rabat

331988.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 491 000 MAD ≈ 230 648 €
5 300 MAD/m²

Perceel voor Villa in Rustige Wijk Skhirat

Rabat

470.0 m²
Grond
Kopen
750 000 MAD ≈ 69 444 €
7 576 MAD/m²

Perceel - Bouwgrond - Rabat

Rabat

99.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 638 000 MAD ≈ 151 667 €
3 000 MAD/m²

Grond - Commercieel - Skhirat

Rabat

546.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 638 000 MAD ≈ 151 667 €
3 000 MAD/m²

Perceel voor Horeca Activiteiten in Skhirat

Rabat

546.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
6 333 MAD/m²

Kavel voor Gebouw R + 3 met Winkels in Témara

Rabat

300.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
150 000 000 MAD ≈ 13 888 889 €
30 000 MAD/m²

Perceel Bouwgrond in Rabat

Rabat, Agdal

5000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
8 279 MAD/m²

Perceel - Restaurant - Rabat

Rabat

459.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
62 500 000 MAD ≈ 5 787 037 €
250 MAD/m²

Grond te koop in Ain Aouda, Rabat

Rabat

250000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
3 056 MAD/m²

Perceel met Golfzicht in Bouknadel

Rabat

360.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 692 500 MAD ≈ 341 898 €
3 500 MAD/m²

Perceel - Woningbouw - Rabat

Rabat, Hassan

1055.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Perceel Te Koop in Rabat

Rabat

601.0 m²
Grond
Kopen
7 600 000 MAD ≈ 703 704 €
11 875 MAD/m²

Perceel aan de kustweg van Val d'Or in Rabat

Rabat

640.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
12 329 MAD/m²

Perceel voor Villa in Benslimane

Rabat

219.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
4 500 MAD ≈ 417 €
2 MAD/m²

Prachtig Perceel in Residentiële Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2669.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Agrarisch Land dichtbij Rabat

Rabat

2000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
7 440 000 MAD ≈ 688 889 €
750 MAD/m²

Perceel grond voor tweewoonst in Rabat

Rabat

9920.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
880 000 MAD ≈ 81 481 €
80 MAD/m²

Agrarisch Land te Koop in Rabat

Rabat

11000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
68 750 MAD/m²

Perceel voor woningbouw in Rabat

Rabat

80.0 m²
Grond
Kopen
8 903 400 MAD ≈ 824 389 €
3 300 MAD/m²

Perceel voor Woningbouw in Rabat

Rabat

2698.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
2 000 MAD/m²

Perceel Te Koop in Témara met R+3 Mogelijkheid

Rabat

1950.0 m²
Grond
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
577 MAD/m²

Agrarisch Land in Rabat met Moderne Boerderij

Rabat

10400.0 m²

73-96 van 255 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 22
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 30
Hassan 19 337 MAD/m² 7

Grond te koop in Rabat

Grond kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor investeerders Rabat, als politieke en administratieve hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische markt voor de aankoop van grond. Hier vind je opties variërend van kleine percelen voor particuliere huizen tot grotere kavels voor commerciële ontwikkeling. De vraag naar grond in Rabat wordt gestimuleerd door de stabiele economische omgeving en de voortdurende infrastructuurverbeteringen in de stad.

Waarom een grond kopen in Rabat?

Populaire wijken voor grondverwerving In de wijk Hay Riad, bekend om zijn moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot voorzieningen, variëren de grondprijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m². Deze buurt combineert residentiële charme met zakelijke mogelijkheden, wat het ideaal maakt voor zowel particulieren als commerciële investeerders. Ook in Agdal, een centrale wijk die bekend staat om zijn universiteiten en levendige sfeer, worden percelen aangeboden tussen 10.000 en 17.000 MAD/m². De nabijheid van openbaar vervoer zoals de tram maakt het een aantrekkelijke locatie voor ontwikkelaars.

Beste wijken voor een grond te koop in Rabat

Verder naar het zuiden, biedt de opkomende wijk Souissi ruime kavels, ideaal voor luxe villa’s of residentiële projecten. Hier liggen de prijzen doorgaans tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Dit gebied trekt vooral high-end kopers aan die waarde hechten aan ruimte en exclusiviteit. Voor wie geïnteresseerd is in alternatieven buiten Rabat, zijn er aantrekkelijke opties voor grond in Ifrane en grond in Tetouan, beide uitstekende investeringsplekken met een eigen karakter.