domio.ma

RUIM COMMERCIËLE RUIMTE IN HAUT AGDAL REF 4041

Salé
50 000 MAD
≈ 4 630 €
236 MAD/m²
/maand
Kamers
212.0
1 Badkamers

Over deze woning

AYKANA Vastgoed presenteert deze uitzonderlijke commerciële kans: een ruime ruimte van 212 m² gelegen aan de drukste avenue van Haut Agdal, het meest dynamische zakendistrict van Rabat. Ideale locatie met sterke zichtbaarheid, vlakbij banken, winkels en openbaar vervoer.

Marktinzicht

101% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 236 MAD/m²/mnd
Gem. stad 117 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
117 117

Kenmerken

Parkeren

Woningdetails

Type Huis
Transactie Huren
Prijs
50 000 MAD
≈ 4 630 €
Oppervlakte 212.0 m²
Kamers
Badkamers 1
Locatie Salé
Referentie DOM-05205
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05205
Bekeken 47
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)