domio.ma

Hotel Gueliz

Gueliz, Marrakech
15 012 000 MAD
≈ 1 390 000 €
37 530 MAD/m²
0 Kamers
400.0
Badkamers

Over deze woning

Dit eigentijdse hotel, gelegen in de trendy wijk Gueliz, is een moderne interpretatie van de traditionele riad. Gelegen in de schaduw van de jacaranda's van het beroemde Café de la Poste, biedt het een oase van rust in het hart van de stad. Op zijn terrein van 400 m² strekt de 600 m² woonoppervlakte zich uit in een opeenvolging van vloeiend verbonden ruimtes: zes suite-lofts met glazen schuifwanden en badkamers van natuursteen. Het hart van de eigendom klopt rond een indrukwekkende centrale open ruimte, verlicht door zenithaal licht, waar de woonruimtes zich omheen organiseren. De geheime tuin, omheind door hoge muren bedekt met klimplanten, herbergt een natuurlijke zwembak omringd door een ipé-deck en een buitenlounge met een moderne haard. Het gedeeltelijk overdekte dakterras biedt een eetruimte met een geïntegreerde kitchenette en uitzicht op de daken van de stad.

Marktinzicht

34% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 37,530 MAD/m²
Gem. wijk 27,986 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
27,986 27,986

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.8/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Kenmerken

6 modulaire suites met minimalistische sferen
Intuïtieve circulatie met panoramische lift
Landschappelijke tuin met mediterrane flora
Geavanceerd domoticasysteem voor optimaal comfort
Hoogwaardige open keuken met kookeiland
Beveiligde garage voor twee voertuigen

Woningdetails

Type Riad
Transactie Kopen
Prijs
15 012 000 MAD
≈ 1 390 000 €
Oppervlakte 400.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-00799
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
75 979 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
1 140 281 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
16 152 281 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00799
Bekeken 114
Gepubliceerd op 14/02/2026

15 012 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)