domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
26 000 000 MAD ≈ 2 407 407 €
14 054 MAD/m²

Luxueuze Villa met Uitstekende Voorzieningen in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

1850.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
8 889 MAD/m²

Te koop: Luxe Villa met Tuin in Ourika, Marrakech

Rabat, Hay Riad

450.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
11 818 MAD/m²

Te koop Villa in Rabat met Beveiliging en Zwembad

Rabat, Hay Riad

220.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
16 364 MAD/m²

Te Koop Villa Skhirat Plage REF 915

Rabat, Hay Riad

275.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
4 796 MAD/m²

Te koop Villa Benslimane in het centrum

Rabat, Hay Riad

1251.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
7 782 MAD/m²

Te koop Villa Tamesna met tuin en garage

Rabat, Hay Riad

257.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
9 250 MAD/m²

Te koop Villa Bouknadel Strand van Naties REF 2743

Rabat, Hay Riad

400.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
12 222 MAD/m²

Exclusieve Te Koop Majestueuze Villa in Rabat

Rabat, Hay Riad

900.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
12 900 000 MAD ≈ 1 194 444 €
16 624 MAD/m²

🏰 UITZONDERLIJKE MODERNE VILLA TE KOOP - HAY RIAD, RABAT REF 4181🏰

Rabat, Hay Riad

776.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
24 500 000 MAD ≈ 2 268 519 €

🏰 UITZONDERLIJKE LUXE VILLA TE KOOP - SOUSSI, RABAT REF 4187 🏰

Rabat, Souissi

0.0 m²
2 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
23 636 MAD/m²

Exclusieve Villa Te Koop in Rabat Hay Riad REF 4208

Rabat, Hay Riad

550.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 300 000 MAD ≈ 675 926 €
14 038 MAD/m²

Exclusieve Villa te Koop in Rabat Hay Riad REF 4209

Rabat, Hay Riad

520.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 700 000 MAD ≈ 620 370 €
22 333 MAD/m²

Exclusieve Villa Te Koop in Rabat Hay Riad REF 4219

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Villa
Kopen
17 950 000 MAD ≈ 1 662 037 €
20 101 MAD/m²

EXCLUSIEVE VERKOOP VILLA IN RABAT SOUISSI REF 4232

Rabat, Souissi

893.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
13 500 000 MAD ≈ 1 250 000 €
24 545 MAD/m²

TE KOOP VILLA IN RABAT SOUISSI REF 4241

Rabat, Souissi

550.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 470 000 MAD ≈ 599 074 €
26 958 MAD/m²

Te Koop Villa in Hay Riad Rabat REF 4245

Rabat, Hay Riad

240.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
11 211 MAD/m²

Villa Te Koop in Rabat met Garage en Tuin

Rabat, Agdal

446.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
11 111 MAD/m²

Prachtige villa in prestigieuze woonwijk Rabat

Rabat, Agdal

1800.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
20 238 MAD/m²

Prachtige Villa te Koop in Rabat

Rabat, Souissi

420.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
13 320 MAD/m²

Villa met 7 Kamers en Tuin in Rabat

Rabat

976.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
29 000 000 MAD ≈ 2 685 185 €
15 642 MAD/m²

Luxueuze Villa met Zwembad in Rabat

Rabat

1854.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
11 143 MAD/m²

Nieuwe Villa in Skhirat met Privézwembad

Rabat

350.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
12 368 MAD/m²

Zonnige Villa te Koop in Témara

Rabat

380.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
12 000 MAD/m²

Villa - Woning - Rabat

Rabat, Agdal

625.0 m²
3 Kamers

265-288 van 306 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.