domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

18 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
10 000 MAD/m²

Villa aan Zee met 4 Slaapkamers in Témara

Rabat

500.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
23 000 000 MAD ≈ 2 129 630 €
13 529 MAD/m²

Luxe Villa te Koop in Bir Kacem, Rabat

Rabat, Souissi

1700.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
9 600 000 MAD ≈ 888 889 €
12 000 MAD/m²

Luxe Villa in El Menzeh

Rabat

800.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
6 261 MAD/m²

Te renoveren villa in prestigieuze buurt

Rabat, Souissi

2236.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
26 000 000 MAD ≈ 2 407 407 €
8 889 MAD/m²

Luxe villa met grote oppervlakte

Rabat, Souissi

2925.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
8 244 MAD/m²

Prachtige villa te koop in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

2426.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
5 612 MAD/m²

Eengezinsvilla op een groot perceel

Rabat, Souissi

3742.0 m²
8 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
5 612 MAD/m²

Villa de plein pied

Rabat, Souissi

3742.0 m²
8 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
20 243 MAD/m²

Villa met potentieel voor kantoorruimte

Rabat, Agdal

741.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
25 920 000 MAD ≈ 2 400 000 €
32 400 MAD/m²

Villa Luxia

Rabat, Souissi

800.0 m²
Villa
Kopen
36 720 000 MAD ≈ 3 400 000 €
52 457 MAD/m²

Imperiale Villa

Rabat

700.0 m²
Villa
Kopen
42 120 000 MAD ≈ 3 900 000 €
18 621 MAD/m²

Villa Adastra

Rabat, Souissi

2262.0 m²
Villa
Kopen
33 480 000 MAD ≈ 3 100 000 €
31 585 MAD/m²

Uitzonderlijke hedendaagse villa – Souissi wijk

Rabat, Souissi

1060.0 m²
Villa
Kopen
39 312 000 MAD ≈ 3 640 000 €
41 381 MAD/m²

Villa Arij

Rabat

950.0 m²
Villa
Kopen
6 660 000 MAD ≈ 616 667 €
20 000 MAD/m²

Villa te koop in Agdal – Rabat

Rabat, Agdal

333.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
28 000 000 MAD ≈ 2 592 593 €
14 000 MAD/m²

Te koop: Villa in Rabat – Dar Essalam

Rabat

2000.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
8 800 000 MAD ≈ 814 815 €
11 488 MAD/m²

Villa te koop in Rabat – Hay Riad

Rabat, Hay Riad

766.0 m²
4 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
17 000 000 MAD ≈ 1 574 074 €
7 522 MAD/m²

Luxe villa te koop

Rabat, Souissi

2260.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers

289-306 van 306 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.