domio.ma

Appartement kopen in Tanger met lift

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

18 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
28 736 MAD/m²

Uitzonderlijk appartement – Centrum

Tanger, Malabata

87.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
8 333 MAD/m²

Appartement met panoramisch uitzicht - Boubana

Tanger, Charf

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 950 000 MAD ≈ 365 741 €
31 102 MAD/m²

Luxe gemeubeld appartement te koop naast het TGV station van Tanger

Tanger, Centrum

127.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
27 778 MAD/m²

Luxueus project – Mnar

Tanger, Malabata

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
28 788 MAD/m²

Luxe project – Mnar

Tanger, Malabata

132.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 376 000 MAD ≈ 220 000 €
22 000 MAD/m²

Uitzonderlijk Appartement – Malabata Hills

Tanger, Malabata

108.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
29 050 MAD/m²

Luxe appartement met zeezicht – Malabata

Tanger, Malabata

179.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
20 769 MAD/m²

Luxe Appartement – Malabata Hills

Tanger, Malabata

130.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
13 669 MAD/m²

Elegant appartement – Centrum

Tanger, Centrum

139.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 350 000 MAD ≈ 402 778 €
25 291 MAD/m²

Duplex – Malabata

Tanger, Malabata

172.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 250 000 MAD ≈ 300 926 €
28 261 MAD/m²

Uitzonderlijk appartement - Stadscentrum

Tanger, Malabata

115.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 617 000 MAD ≈ 149 722 €
21 000 MAD/m²

Luxe Appartement - Malabata Hills

Tanger, Malabata

77.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 570 000 MAD ≈ 237 963 €
12 980 MAD/m²

Elegante Appartement - Castilla

Tanger

198.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers
Appartement
Kopen
2 100 000 MAD ≈ 194 444 €
17 355 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN HARTJE TANGER

Tanger, Centrum

121.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 050 000 MAD ≈ 97 222 €
12 500 MAD/m²

Appartement te koop - Centrum van Tanger

Tanger, Centrum

84.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
1 750 000 MAD ≈ 162 037 €
13 566 MAD/m²

Appartement te koop - Aswak Assalam

Tanger

129.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 140 000 MAD ≈ 383 333 €
20 000 MAD/m²

Appartement in het Centrum, EBERIA - 207 m² - 3 slaapkamers

Tanger, Centrum

207.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 381 000 MAD ≈ 313 056 €
23 000 MAD/m²

Appartement - 147 m² - 3 slaapkamers

Tanger, Iberia

147.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

49-66 van 66 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.