domio.ma

Grond kopen in Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

15 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Grond
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
1 MAD/m²

Grond te huur in Souissi voor een schoonheidskliniek

Rabat, Souissi

20000.0 m²
20000 Kamers
20000 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
1 MAD/m²

Perceel te huur in Souissi voor een school

Rabat, Souissi

20000.0 m²
20000 Kamers
20000 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
1 MAD/m²

Perceel te huur in Souissi voor winkelcentrum

Rabat, Souissi

20000.0 m²
20000 Kamers
20000 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
36 000 000 MAD ≈ 3 333 333 €
600 MAD/m²

Perceel - Perceel - Rabat

Rabat

60000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 750 000 MAD ≈ 254 630 €
12 500 MAD/m²

Perceel Bouwgrond te Koop in Rabat

Rabat

220.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 675 000 MAD ≈ 247 685 €
12 500 MAD/m²

Perceel Bouwgrond Te Koop in Rabat

Rabat

214.0 m²
Grond
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
129 MAD/m²

Landbouwgrond - Agricol - Khémisset

Rabat

20100.0 m²
Grond
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
1 714 MAD/m²

Agrarisch terrein met huis en tuin in Skhirat

Rabat

2100.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Perceel voor Villa's in Rabat

Rabat

104875.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
16 850 000 MAD ≈ 1 560 185 €
1 200 MAD/m²

Grond voor Industrie Rabat

Rabat

14040.0 m²
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Commercieel terrein te koop

Rabat

864.0 m²
Grond
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
800 MAD/m²

Perceel grond voor woningbouw in Rabat

Rabat

10000.0 m²
Grond
Kopen
28 000 000 MAD ≈ 2 592 593 €
5 673 MAD/m²

Twee Perceel Grond met Uitzicht op Natuurpark

Rabat, Souissi

4936.0 m²
12 Kamers
Domio.ma
Grond
Kopen
40 576 000 MAD ≈ 3 757 037 €
16 000 MAD/m²

Industrieel depot te koop in Rabat

Rabat, Agdal

2536.0 m²
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

DE OASE

Rabat, Souissi

1530.0 m²

241-255 van 255 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 22
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 30
Hassan 19 337 MAD/m² 7

Grond te koop in Rabat

Grond kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor investeerders Rabat, als politieke en administratieve hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische markt voor de aankoop van grond. Hier vind je opties variërend van kleine percelen voor particuliere huizen tot grotere kavels voor commerciële ontwikkeling. De vraag naar grond in Rabat wordt gestimuleerd door de stabiele economische omgeving en de voortdurende infrastructuurverbeteringen in de stad.

Waarom een grond kopen in Rabat?

Populaire wijken voor grondverwerving In de wijk Hay Riad, bekend om zijn moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot voorzieningen, variëren de grondprijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m². Deze buurt combineert residentiële charme met zakelijke mogelijkheden, wat het ideaal maakt voor zowel particulieren als commerciële investeerders. Ook in Agdal, een centrale wijk die bekend staat om zijn universiteiten en levendige sfeer, worden percelen aangeboden tussen 10.000 en 17.000 MAD/m². De nabijheid van openbaar vervoer zoals de tram maakt het een aantrekkelijke locatie voor ontwikkelaars.

Beste wijken voor een grond te koop in Rabat

Verder naar het zuiden, biedt de opkomende wijk Souissi ruime kavels, ideaal voor luxe villa’s of residentiële projecten. Hier liggen de prijzen doorgaans tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Dit gebied trekt vooral high-end kopers aan die waarde hechten aan ruimte en exclusiviteit. Voor wie geïnteresseerd is in alternatieven buiten Rabat, zijn er aantrekkelijke opties voor grond in Ifrane en grond in Tetouan, beide uitstekende investeringsplekken met een eigen karakter.